V sredo, 10. oktobra, so nas obiskali predstavniki ŠKL in nam predstavili prav posebno igro – TEE BALL. Gre za športni program, namenjen otrokom od 6. do 12. leta. Vodilo tega programa je zabava in učenje osnovnih veščin baseballa: odbijanje žogice, tek na baze, metanje in lovljenje žogice. Sodelujejo vsi otroci v razredu istočasno in zelo pomembno je medsebojno sodelovanje deklic in dečkov. Vzdušje je bilo odlično; otroci so se zabavali, učili novih veščin, pravil igre in spodbujali drug drugega. Ob koncu predstavitve smo dobili svojo opremo za igranje Tee balla. Učencem so podarili malico, sok, žvečilne gumije in strip. Zahvaljujemo se našim gostom in obljubljamo, da bomo pridno trenirali za prvi turnir v Beli krajini.

Profesorica: Vanja Rus

VIDEO: