Na naši šoli imamo kar nekaj učencev, ki se radi učijo na hudomušen in igriv način, zato obiskujejo interesno dejavnost Veselo šolo. Skupaj spoznavamo zanimive teme, svoje znanje pa nato učenci izkažejo na tekmovanju. Šolsko tekmovanje smo izpeljali 10. 3. 2021 in bili precej uspešni. Sodelovalo je 12 učencev od 4. do 9. razreda. Pet učencev je prejelo bronasta priznanja, in sicer: Gloria Plesec (4. razred), Ian Durini (4. razred), Gregor Rožman (5. razred), Tia Sopčič (7. razred) in Tim Plesec (8. razred). Še posebej pa smo ponosni na uspeh Glorie in Tima Plesca, saj sta se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo potekalo 14. 4. 2021 v Sodražici.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam in upam, da se srečamo spet v prihodnjem šolskem letu!

Mentorica Mirjana Kordič