V Osnovni šoli Podzemelj smo si zadali nalogo, da še dodatno uredimo okolico naše šole. Želeli smo si ustvariti kotičke, kjer se bodo učenci z veseljem učili, družili in preživljali svoj čas.

Prisluhnili so nam tudi v podjetju ŽAGA NOVOSEL d.o.o. in se odzvali na našo prošnjo ter odpeljali hlodovino, jo razrezali in pripeljali nazaj, mi pa jo bomo uporabili za izdelavo klopi in miz v okolici šole. Podjetju in gospodu Alenu Novoselu se v imenu vodstva, vseh zaposlenih in naših učencev iskreno zahvaljujemo za donirano storitev.

Zahvaljujemo se tudi gospodu Darku Mušiču, ki nam je priskočil na pomoč pri spravilu lesa ter pomagal, da spravimo hlode iz sečišča na cesto, od koder jih je odpeljal tovornjak na žago. Iskrena hvala, ker nas podpirate in nam pomagate k uresničitvi naših ciljev.  

Kolektiv in vodstvo šole

 

 

Dostopnost