Tretješolci so se udeležili likovne delavnice v Kampu Kolpa Podzemelj. Učence je sprejel umetnik Branislav Buh Bato in jim podal osnovne informacije o likovnem ustvarjanju. Najprej so si ogledali njegove razstavljene slike, sledilo pa je likovno ustvarjanje v čudovitem okolju. Umetnik je pripravil slikarska platna, akrilne barve, čopiče in ostale likovne pripomočke. Akrilna tehnika ponuja priložnost za ustvarjanje zanimivih slik, tako za začetnike kot za poklicne slikarje. Vsi so uživali v sikanju in spretno upoštevali umetnikove vzpodbude ter napotke, saj je bila tako njihova slika še bolj popolna. Po zaključeni delavnici smo bili vsi zadovoljni in ponosni nase. Na koncu smo se še preizkusili v odbojki na mivki in se posladkali s sladoledom.