Lepo petkovo vreme smo učenci 2. razreda izkoristili za pohod v sklopu Evropskega tedna mobilnosti in se odpravili proti Primostku. Prav 23. september pa je od leta 2020 razglašen tudi za Dan slovenskega športa, zato smo izbrali ravno pravšnji dan za športno udejstvovanje.

Po malici smo se odpravili proti Otoku, kjer smo imeli prvi krajši postanek. Pobližje smo si ogledali letalo in se malo poigrali. Nato smo se odpravili naprej.

Na Primostku smo se ustavili ob Kolpi, kjer smo imeli daljšo pavzo. Pozabavali smo se z guganjem na veliki zibalki in z nogometom. Na koncu nas je gospa Brigita presenetila s sladoledi in tako je bila pot nazaj lažja.

Ker se nam je mudilo na kosilo, smo s hitrim tempom stopili proti šoli. Preživeli smo lep dan v naravi in oba z učiteljem Boštjanom sva ponosna na vse drugošolce.

Učiteljica Monika