V četrtek, 11. 5. 2023, je na naši šoli potekala zaključna regijska prireditev Evropa v šoli. Prireditve so se udeležile vse belokranjske šole s svojimi podružnicami in vrtec iz Starega trga. Voditelja Eva in Ian sta spretno držala vajeti prireditve v svojih rokah. Šole so program popestrile s svojimi točkami; folkloro, igranjem na citre, pevsko točko in deklamacijo. Vse zbrane je pozdravila županja naše občine, gospa Martina Legan Janžekovič. Nagrajencem in njihovim mentorjem so priznanja podelili gospa Alenka Muc, predsednica Društva prijateljev mladine Metlika, Vladimira Škof, podpredsednica društva, Darja Groznik, predsednica Zveze prijateljev mladine Slovenija in Uroš Brezovšek, podpredsednik omenjene zveze. Ob koncu prireditve so si obiskovalci lahko ogledali še razstavo nagrajenih izdelkov.

Dostopnost