Novo koledarsko leto smo na naši šoli začeli športno in aktivno. V torek, 8. januarja 2019, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v Tee ballu (šolski različici baseballa) za učence 4. in 5. razreda. Organizatorji in sponzorji so se potrudili za malice in pijačo, najboljše 3 ekipe so dobile tudi pokal. Vse je potekalo v veselem športnem vzdušju, ker se je vseh 5 ekip uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo 11. maja 2019 v Lipici.

Čestitke vsem tekmovalcem, posebej pa ekipama Podzemelj 1 in Podzemelj 2, ki sta pokazali, kako dobri rezultati se dosežejo s pridnim treniranjem. Vsi komaj čakamo nagradni izlet v Lipico, kjer bo, zraven tekmovalnega dela, pester spremljevalni program. To bo odlična nagrada za vse tekmovalce.

Športni pozdrav iz Podzemlja!

Profesorica: Vanja RusDostopnost