Delovni zvezki in potrebščine

2020/2021

Vsi učenci OŠ Podzemelj so uporabniki učbeniškega sklada OŠ Podzemelj. Na začetku šolskega leta bodo prejeli v brezplačno izposojo komplet učbenikov (1.−3. razred tudi komplet delovnih zvezkov). Kdor ne želi, da si otrok izposodi učbenike iz učbeniškega sklada, izpolni obrazec za odpoved izposoje.

Obrazec za odpoved izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada

Učbenike učenci vrnejo ob koncu šolskega leta, za novo šolsko leto pa jih dobijo prve dni v septembru.

Uporabnik sklada je dolžan plačati odškodnino, če konec leta vrne poškodovan ali uničen učbenik, ali ga ne vrne.

Ostale potrebščine kupite sami.

Spoštovani starši!

Pred vami je seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2020/21. Učenci prvega, drugega in tretjega razreda bodo delovne zvezke prejeli prvi šolski dan v šoli, starši poskrbite samo za potrebščine.

Objavljene so tudi ponudbe za delovne zvezke različnih založnikov in trgovin. Če bi želeli delovne zvezke in potrebščine kupiti v katerikoli drugi trgovini ali založbi, ki nam ni posredovala ponudbe, je to vaša pravica. Prosimo pa, da ste pri nakupu pozorni na zahtevane EAN-kode, saj lahko pri nakupovanju na podlagi naslova pride do napake.

POVEZAVA DO PONUDB ZALOŽB IN TRGOVIN

bralna-znacka-velika