Ob pričetku Tedna otroka so 3 učenci predstavniki naše šole ŽIGA KRALJ, SARA CAJNAR in LEJA KAMBIČ šli na obisk k županu naše občine Darku Zevniku.

Pogovor je tekel o letošnji temi, katerega slogan je 𝐒𝐊𝐔𝐏𝐀𝐉 𝐒𝐄 𝐈𝐌𝐀𝐌𝐎 𝐃𝐎𝐁𝐑𝐎. Ta se osredotoča na druženje z vrstniki in grajenje kvalitetnih medsebojnih odnosov.

Župan, Darko Zevnik, je predstavil načrte občine in odgovarjal na številna zanimiva vprašanja, ki so mu jih zastavili otroci ter pokomentiral njihove pobude. Najbolj pa je bil vesel številnih pohval. Učenci naše šole so predvsem pohvalili pridobitve v našem šolskem okolišu: novi prizidek šole, trim stezo v Gradacu, pločnike in kolesarsko stezo v Gradacu, saj veliko otrok sedaj pride v šolo s kolesi.