Med fotografijami si lahko ogledate nekaj ustvarjalnih aktivnosti drugošolcev v jesenskem času.

Učenci so uživali v gozdičku, ko so nabirali naravne materiale. Med gozdnim potepanjem in raziskovanjem so nekateri našli tudi jurčke in jih ponosno odnesli domov. V naši novi gozdni učilnici smo izdelovali tudi jesenske avtoportrete, ki sedaj krasijo razred.

Učenci so zelo pridno opravili domačo nalogo in v šolo prinesli veliko naravnega materiala. Preden smo ga uporabili za likovno ustvarjanje, smo naredili razredno razstavo in spoznali vse plodove in liste, ki smo jih zbrali. Nato smo liste različnih dreves skrbno posušili in izdelali herbarije, ki se bo pridno polnil tekom šolskega leta. Ustvarili smo tudi jesenske slike, polžke na listih in figurice iz kostanja.