Prejšnji teden je bil poseben za učence, učitelje in starše OŠ Podzemelj, saj smo obeležili 20 let od odprtja nove šole. Ob tej priložnosti smo pripravili proslavo z raznolikim programom, ki je zajemal predstavitev zgodovine šole od njenih začetkov do današnjega dne.

Vse se je začelo pred 20 leti, ko je stara šolska stavba pogorela in je bilo treba v zelo kratkem času poskrbeti za nov šolski prostor. Vse od takrat je šola doživela veliko sprememb. Da bi se spomnili pomembnejših mejnikov, so učitelji skupaj z učenci pripravili številne plesne, pevske in dramske točke ter tako prikazali, kako je šola postajala pomemben del skupnosti in se postopno preobrazila v moderno in dobro opremljeno izobraževalno ustanovo, kakršna je danes.

20 obletnica je bila priložnost za slavje in refleksijo ter spodbudo za učence, da s ponosom in navdušenjem zremo v prihodnost.

Povezava do slik v najvišji kakovosti