Gledališka skupina naše šole pod mentorstvom Simone Picelj in Marjetke Rečnik Nemanič je v letošnjem šol. letu pripravila igro z naslovom PRIJATELJICE. Svojo premiero je doživela na nastopu za materinski dan. Škoda bi bilo, da se igralke z igro predstavijo samo enkrat, saj je bilo vloženega veliko dela in truda. Zato smo v goste povabili  Podružnično šolo Suhor in OŠ Semič, ki so se povabilu z velikim veseljem odzvali.

Vsem obiskovalcem smo pokazali tudi našo šolo in okolico. Vsi so bili mnenja, da imamo zares odlične pogoje za delo in da imajo naši učenci veliko možnosti za učenje in igro v naravi.

Velika pohvala gre našim igralkam, saj so pokazale velik talent za gledališko igro. Bile so  zelo motivirane za vaje in vesele vsakega nastopa.