V nedeljo, 4. 6. 2023,  smo se učenci 9. razreda zbrali pred šolo in se odpravili na našo zadnjo skupno dogodivščino. Po dolgi in zabavni poti smo prispeli v težko pričakovan vodni park Istralandija. Vsi navdušeni smo stekli na tobogane in se scvrli na soncu. Po celodnevni avanturi smo se odpravili do hotela Delfin, kjer smo se namestili. Sledila je samopostrežna večerja. Po večerji smo se odpravili na plažo, kjer smo igrali odbojko na mivki in se kopali v morju. Ko smo prispeli nazaj v hotel smo sošolki Vanji pripravili rojstnodnevno presenečenje in jo pogostili s torto. Odšli smo v sobe in se pogovarjali dolgo v noč. Zjutraj smo morali zaradi dežja spremeniti načrte. Pot nas je pripeljala do Pulja, kjer smo si ogledali Zlata vrata v mesto in se sprehodili do Arene. Kasneje smo odšli do akvarija, kjer smo si ogledali mediteranske in tropske morske živali. Za konec smo se ustavili še v nakupovalnem centru, kjer smo pojedli kosilo in se nato s težkim srcem odpravili domov. Hvaležni smo našima spremljevalkama, agenciji Relax in šoferju Dejanu. Izlet nam bo ostal v lepem spominu.

učenci 9. razreda