Zadnji mesec v letu smo si v našem razredu popestrili in ga preživljali nekoliko drugače kot vse ostale mesece v letu. Razred smo praznično okrasili in si pričarali praznično vzdušje tudi v šoli. Imeli smo dneva brez šolske torbe, ko so morali učenci pokazati svojo iznajdljivost in prinesti učne pripomočke v šolo na drugačen način. Izvedli smo igro skriti prijatelj, se pogovarjali o hvaležnosti in komu smo za kaj v življenju hvaležni, pisali in brali lepe misli, si ogledali praznični film ob slanih prigrizkih, imeli karaoke in čajanko, plesali, izvedli 100 prijaznih dejanj, brali poučno in hkrati zelo žalostno zgodbo v nadaljevanjih o dečku, ki je zaradi petarde izgubil vid (Tema ni en črn plašč) in številne druge dejavnosti, ki so nam popestrile predpraznične dneve v šoli. Učenci so v tem mesecu lahko stopili v čevlje učitelja in poučevali svoje sošolce celo šolsko uro. Nalogo so vzeli resno in jo odlično izpeljali. Tovrstne dejavnosti so dobrodošle in jih bomo občasno prenesli tudi v ostale mesece v letu.