Za nami je mesec, ko so praznovale žene, očki in mame. Učenci od 1. do 4. razreda naše šole smo ta čas zaokrožili s prireditvijo Mamici za praznik, ki je potekala v naši telovadnici v četrtek, 4. aprila 2024.

Naš otroški pevski zbor je navdušil občinstvo z navihanimi pesmicami, učenci krožka Mini gledališče so blesteli v gledališki igri Zvezdica Zaspanka, prvošolci so najprej deklamirali, potem pa ogreli občinstvo s plesom Ko, ko, ko, za posebno presenečenje pa je poskrbel prvošolec Rok s svojo izvirno interpretacijo Župančičeve pesmi Ciciban in čebela. Drugošolci so nas nasmejali s šalami o starših, tretješolci so zapeli in deklamirali pesem Kajetana Koviča: Popotnika, četrtošolci pa so tekom celotne prireditve povedali veliko izvirnih zahval za mamice in očke.

Posebno pohvalo si zaslužijo mladi voditelji, drugošolci, Hana Hudelja, Val Žugelj in Ema Kapušin.

Povezava do slik v polni kakovosti (klik) –>

Foto: Uroš Raztresen in OŠ Podzemelj